Τετάρτη, 17 Αυγούστου 2016

Μεγάλη επιτυχία γνώρισαν το 8o ACHERON RIVER PARTY και το 2nt ΜΤΒ & MTRUN που διοργανώθηκαν στο Πολυστάφυλο Πρέβεζας.






Από ξεχωριστή επιτυχία στέφθηκαν οι εκδηλώσεις 8o ΑCHERON RIVER PARTY, και 2nt MTB & MTRUN οι οποίες πραγματοποιήθηκαν στο Πολυστάφυλο Πρέβεζας με την στήριξη του Δήμου Ζηρού το τριήμερο 12,13 και 14 Αυγούστου. Επιτυχία γνώρισε για μία ακόμη χρονιά και το ημερήσιο θρησκευτικό πανηγύρι της Παναγιάς που διοργανώθηκε στην εκκλησία της Θεοτόκου ανήμερα τον 15αύγουστο. Όσον αφορά το μεγάλο εναλλακτικό μουσικό γεγονός του καλοκαιριού για την Ήπειρο το ACHERON RIVER PARTY, το οποίο διοργανώθηκε για 8η συνεχή φορά σε μία νέα πανέμορφη τοποθεσία στις όχθες του μυθικού ποταμού Αχέροντα προσέλκυσε και πάλι το ενδιαφέρον εκατοντάδων νέων της ευρύτερης περιοχής και όχι μόνο. Την επομένη του 8ου RIVER PARTY που διοργανώθηκε την Παρασκευή 12 Αυγούστου το βράδυ, έγινε ο δεύτερος αγώνας Ορεινού τρεξίματος σε μία διαδρομή περίπου 17,5 χλμ. Έλαβαν μέρος περισσότεροι από 160 αθλητές και αθλούμενοι, και οι νικητές έφεραν εξαιρετικά αποτελέσματα.
Την Κυριακή 14 Αυγούστου πραγματοποιήθηκε ο αγώνας ορεινής Ποδηλασίας με τη συμμετοχή 57 αθλητών απ' όλη τη χώρα, αλλά και το εξωτερικό με εξίσου μεγάλη επιτυχία. Μεταξύ των δύο αγωνισμάτων διοργανώθηκε το καθιερωμένο πλέον, pasta Party, ενώ για να λάβουν μέρος και στα δύο αγωνίσματα πολλοί αθλητές και αθλούμενοι κατασκήνωσαν σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους στο Πολυστάφυλο. Στους νικητές απονεμήθηκαν κύπελλα και σε όλους τους αθλητές μετάλλια συμμετοχής.
Αξίζει να σημειωθεί ότι τα μέλη του Συλλόγου Πολυσταφυλιτών αλλά και της αδελφότητας που συνδιοργάνωσαν τις εκδηλώσεις, επιδεικνύοντας έμπρακτη περιβαλλοντική ευαισθησία δεν κόλλησαν ούτε μία αφίσα σε δημόσιο χώρο και όλη η προβολή των εκδηλώσεων έγινε μέσω του Τύπου και του διαδικτύου.
Τα μέλη του συλλόγου Πολυσταφυλιτών Πρέβεζας “Το Πολυστάφυλο” και η αδελφότητα Πολυσταφυλιτών “Η Αγία Τριάς”¨ευχαριστούν θερμά:
Τον Δήμο Ζηρού και προσωπικά τον Δήμαρχο κ. Καλαντζή Νικόλαο για την στήριξη στις εκδηλώσεις και την παρουσία του Δημάρχου στους αγώνες.
Το Κέντρο Υγείας Θεσπρωτικού για την διάθεση ασθενοφόρου και στα δύο αγωνίσματα.
Τα μέλη του Αστυνομικού Τμήματος Θεσπρωτικού για την πολύτιμη συμβολή τους στη ρύθμιση της κυκλοφορίας.
Τους εθελοντές ιατρούς κ.κ. Λεωνίδα Χρήστου, Αναστάσιο Χρήστου, Αποστόλου Παναγιώτη και Λιόντο Ιωάννη.
Τα μέλη του ερυθρού Σταυρού “Σαμαρείτες” Ιωαννίνων.
Τους εθελοντές για την επίπονη προσπάθεια στη διάνοιξη των μονοπατιών, αλλά και τους δεκάδες εθελοντές που υποστήριξαν τις εκδηλώσεις είτε με την προσφορά τους στην υδροδοσία των αθλητών, είτε στη γραμματεία, είτε στις δεκάδες άλλες εργασίες που απαιτήθηκαν για να ευοδωθεί η προσπάθεια στήριξης και επιτυχίας, τόσο του 8oυ ACHERON RIVER PARTY, όσο και των δύο αγωνισμάτων.
Επίσης τα μέλη των δύο συλλόγων ευχαριστούν ιδιαίτερα τους ΧΟΡΗΓΟΥΣ των αγώνων οι οποίοι ήταν οι εξής: Εταιρία εμφιαλώσεως νερών ΠΗΓΕΣ ΚΩΣΤΗΛΑΤΑΣ Α.Ε., εταιρία ΔΕΛΤΑ, εταιρία ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, Όμιλος ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ, BARILLA ΖΥΜΑΡΙΚΑ, ΕΦΗ ΠΑΠΠΑ' ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ, 'ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ' ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ, ΤΑΒΕΡΝΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ, ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ Π., ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ Χ. Ο.Ε. ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ, ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ, ΧΑΡΤΙΚΑ.
Εκόμη ευχαριστούν θερμά τους ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ που ήταν οι εξής: ART TV, ATPREVEZA.GR, PamePreveza.gr, HPEIROS.GR, FanariPress.gr, ΒδΕλλα, εφημερίδα “η Πρέβεζα”, MyPreveza.gr, PrevezaBest.gr, Cobrasports.gr, RUNNINGNEWS.GR, ART FM 103,1 και το περιοδικό STEP. Τέλος ευχαριστούν τους ραδιοφωνικούς Σταθμούς ERA SPOR και SPOR FM για την ευγενική προβολή των εκδηλώσεων.




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ MTRUN
ΣΕΙΡΑ ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ








1 ΑΝΔΡΑΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26 Merousis Team 18 - 29 1.25.25
2 ΑΝΔΡΑΣ ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 26
18 - 29 1.26.36
3 ΑΝΔΡΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 42 Tecnica hellas 40 - 49 1.26.36
4 ΑΝΔΡΑΣ ΛΙΑΜΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 40 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 40 - 49 1.30.27
5 ΑΝΔΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 27 RUNNING TEAM IOANNINA 18 - 29 1.32.50
6 ΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 46
40 - 49 1.32.51
7 ΑΝΔΡΑΣ ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 32 TYROLOGOS MULTISPORT TEAM 30 - 39 1.34.12
8 ΑΝΔΡΑΣ GOBEL SYLVAIN 48 ΣΟΠ ΠΡΕΒΕΖΑ 40 - 49 1.34.59
9 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 49
40 - 49 1.35.57
10 ΑΝΔΡΑΣ ΤΖΑΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 1.36.03
11 ΑΝΔΡΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 37 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 1.36.14
12 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΛΟΥΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ 19 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18 - 29 1.38.00
13 ΑΝΔΡΑΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 28
18 - 29 1.38.01
14 ΑΝΔΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 53 GORUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1.38.42
15 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 32 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 1.38.49
16 ΑΝΔΡΑΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 1.39.19
17 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 1.39.26
18 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 30 - 39 1.40.00
19 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 42 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ 40 - 49 1.41.22
20 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31 Αθήνα 90 futsal 30 - 39 1.43.41
21 ΑΝΔΡΑΣ ΧΑΜΑΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 46 Ναυτικός όμιλος Παργας 40 - 49 1.44.43
22 ΑΝΔΡΑΣ ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 34
30 - 39 1.45.26
23 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 50 Brothers πρεβεζα 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1.45.46
24 ΑΝΔΡΑΣ ΣΟΥΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 Xamos 40 - 49 1.45.48
25 ΑΝΔΡΑΣ ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ΣΑΠΠΑΖ 18 - 29 1.46.38
26 ΑΝΔΡΑΣ ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 47
40 - 49 1.47.00
27 ΑΝΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 30 ΠΕΣΤΑΝΗ 30 - 39 1.47.47
28 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΥΤΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30
30 - 39 1.47.50
29 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 37 ΣΑΠΠΑΖ 30 - 39 1.48.20
30 ΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 31 Σ.Δ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 30 - 39 1.49.03
31 ΑΝΔΡΑΣ ΤΡΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40 HERBALIFE 40 - 49 1.49.40
32 ΑΝΔΡΑΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 37 Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 1.50.15
33 ΑΝΔΡΑΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 41
40 - 49 1.51.18
34 ΑΝΔΡΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 44 Ανεξαρτητος 40 - 49 1.51.32
35 ΑΝΔΡΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 39 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ 30 - 39 1.51.53
36 ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 24
18 - 29 1.52.03
37 ΑΝΔΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 53 Ο.Μ.Γ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1.52.10
38 ΑΝΔΡΑΣ ΚΡΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24
18 - 29 1.52.23
39 ΑΝΔΡΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΑΣΛ Φίλανδρος 30 - 39 1.52.24
40 ΑΝΔΡΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 60 Σ,Δ,ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1.52.25
41 ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 38 BaliotisNatureTrail 30 - 39 1.52.35
42 ΑΝΔΡΑΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ 40 - 49 1.53.26
43 ΑΝΔΡΑΣ ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 53
50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1.56.08
44 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 23 Δρομεις Σουλιου Gorun 18 - 29 1.56.09
45 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 39 ΑΣΛ Φιλανδρος 30 - 39 1.57.00
46 ΑΝΔΡΑΣ ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 41 GO RUN ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 40 - 49 1.57.26
47 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ, ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18 - 29 1.57.41
48 ΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 46
40 - 49 1.57.43
49 ΑΝΔΡΑΣ ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 38 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ DIELLAS 30 - 39 1.58.00
50 ΑΝΔΡΑΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 51 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1.58.17
51 ΑΝΔΡΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 35 RED STAR TRIATHLON 30 - 39 1.58.33
52 ΓΥΝΑΙΚΑ ΖΙΩΓΑ ΝΙΚΗ 31 Σύλλογος Δρ. Υγείας Γρεβενών 30 - 39 1.59.01
53 ΑΝΔΡΑΣ ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40 - 49 1.59.45
54 ΑΝΔΡΑΣ ΖΗΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 39 fight club preveza 30 - 39 2.00.22
55 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 38 FIGHT CLUB PREVEZAS 30 - 39 2.00.23
56 ΑΝΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 43 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 40 - 49 2.00.30
57 ΑΝΔΡΑΣ ΚΩΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 39
30 - 39 2.00.31
58 ΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 39 Ανεξαρτητος 30 - 39 2.00.42
59 ΑΝΔΡΑΣ DALIBOZHEK ANDREAS 35 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 30 - 39 2.01.30
60 ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 44 ΣΔΥΘ- Kasimis training 40 - 49 2.01.47
61 ΑΝΔΡΑΣ ΜΩΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 52 GORUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.01.50
62 ΑΝΔΡΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 42
40 - 49 2.02.53
63 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30 - 39 2.03.17
64 ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 32 συλλογος δρομεων ιωαννινων 30 - 39 2.04.20
65 ΑΝΔΡΑΣ ΖΙΩΓΑΣ ΗΛΙΑΣ 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 - 49 2.04.46
66 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 35 Vitex running team 30 - 39 2.04.50
67 ΑΝΔΡΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 43 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 40 - 49 2.04.53
68 ΑΝΔΡΑΣ ΤΖΑΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 39
30 - 39 2.04.56
69 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΤΣΩΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 43
40 - 49 2.06.13
70 ΑΝΔΡΑΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33
30 - 39 2.06.40
71 ΑΝΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 24 Tiger boxing club (Ioannina) 18 - 29 2.06.41
72 ΑΝΔΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46
40 - 49 2.06.51
73 ΑΝΔΡΑΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 - 49 2.06.52
74 ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΡΑΨΑ ΜΑΡΙΑ 40 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛ, ΛΕΥΚΑΔΑΣ 40 - 49 2.06.54
75 ΑΝΔΡΑΣ ΘΕΡΜΟΣ ΝΙΚΟΣ 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 - 49 2.06.55
76 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 46 Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40 - 49 2.06.56
77 ΑΝΔΡΑΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 39
30 - 39 2.07.13
78 ΑΝΔΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 65 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.07.53
79 ΑΝΔΡΑΣ ΛΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53 34 bikeshop 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.07.58
80 ΑΝΔΡΑΣ ΒΟΓΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 34 A-TEAM 30 - 39 2.08.08
81 ΑΝΔΡΑΣ ΧΑΪΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30
30 - 39 2.09.40
82 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ 43 Δ.Υ.Γρεβενών -OrliaksRace 40 - 49 2.11.27
83 ΑΝΔΡΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.11.32
84 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 47 Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40 - 49 2.14.02
85 ΑΝΔΡΑΣ ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 61
50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.14.08
86 ΑΝΔΡΑΣ ΣΠΥΡΟΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37 ΞΑΕΡ ΡΙΖΟΒΟΥΝΙΟΥ 30 - 39 2.14.12
87 ΑΝΔΡΑΣ ΣΧΙΖΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 36 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 2.14.33
88 ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ 35 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30 - 39 2.15.40
89 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 46 Safans 40 - 49 2.16.00
90 ΑΝΔΡΑΣ ΤΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 51 Σ. Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.16.28
91 ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 50 Bikesylvain shop preveza 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.17.11
92 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 49
40 - 49 2.18.22
93 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40
40 - 49 2.18.48
94 ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1975 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 40 - 49 2.19.46
95 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.19.47
96 ΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 30 - 39 2.19.55
97 ΑΝΔΡΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 - 49 2.20.01
98 ΑΝΔΡΑΣ ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 51 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.20.02
99 ΓΥΝΑΙΚΑ ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 38 Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 2.20.15
100 ΑΝΔΡΑΣ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 42
40 - 49 2.20.25
101 ΑΝΔΡΑΣ ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40 - 49 2.22.08
102 ΑΝΔΡΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 45 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 40 - 49 2.23.12
103 ΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 33 Xamos 30 - 39 2.23.50
104 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 49 ΣΔΥΘεσσαλονικης 40 - 49 2.24.10
105 ΑΝΔΡΑΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51
50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.24.24
106 ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΥΡΕΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 30 - 39 2.24.32
107 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 39 ΑΣΛ Φιλανδρος 30 - 39 2.24.40
108 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ 38 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 30 - 39 2.24.50
109 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΝΤΟΥΣΗ ΗΡΩ 20
18 - 29 2.24.52
110 ΑΝΔΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 42 - 40 - 49 2.25.49
111 ΑΝΔΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 48 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 40 - 49 2.25.52
112 ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΤΟΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 23
18 - 29 2.26.30
113 ΑΝΔΡΑΣ ΜΕΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 53
50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.27.43
114 ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ 46 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40 - 49 2.27.49
115 ΑΝΔΡΑΣ ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 38
30 - 39 2.27.55
116 ΓΥΝΑΙΚΑ ΛΙΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 33
30 - 39 2.28.21
117 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37
30 - 39 2.28.56
118 ΑΝΔΡΑΣ ΛΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 46
40 - 49 2.31.05
119 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΛΧΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 42
40 - 49 2.31.22
120 ΑΝΔΡΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30
30 - 39 2.32.40
121 ΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΥ ΦΩΚΙΩΝ 33 Πρέβεζα 30 - 39 2.39.01
122 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28
18 - 29 2.39.36
123 ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΤΣΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 15
ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 2.39.37
124 ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΟΥΚΟΥΛΙΩΤΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 36 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 30 - 39 2.39.54
125 ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 51 ΑΣΛ Φιλανδρος 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.39.55
126 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 32 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30 - 39 2.42.56
127 ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 45 ΑΓΣ Φίλανδρος Λευκάδας 40 - 49 2.42.59
128 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 38 Λαδοχώρι Θεσπρωτίας 30 - 39 2.50.00
129 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 48 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40 - 49 2.53.29
130 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44
40 - 49 2.54.05
131 ΑΝΔΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 30
30 - 39 2.59.57
132 ΑΝΔΡΑΣ ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 73 polistafilorunners 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3.03.40
133 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 59
50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3.06.00
134 ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΡΤΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ 24 Γ.Σ. Ελευσίνας tae kwon do 18 - 29 3.20.00
135 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 14
ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 3.20.02
136 ΑΝΔΡΑΣ ΒΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 47

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
137 ΑΝΔΡΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 46

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
138 ΑΝΔΡΑΣ ΣΤΑΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 48

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
139 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
140 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
141 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 58

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
142 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΑΡΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 45

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
143 ΑΝΔΡΑΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 36

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
144 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 32

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
145 ΑΝΔΡΑΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 60

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
146 ΑΝΔΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 63

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
147 ΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΤΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 62

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
148 ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΠΠΑ ΕΦΗ 42

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
149 ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΟΣΣΥΒΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ 18

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
150 ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 46

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
151 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΙΧΑΛΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 58

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
152 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΝΤΟΥΣΗ ΗΡΩ 12

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
153 ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
154 ΓΥΝΑΙΚΑ FOLTEA ZINA 53

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΜΤΒ



ΣΕΙΡΑ ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ








1 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 26 Π.Ο.Π. ΠΑΤΡΩΝ 18 - 29 1.52.55
2 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20 Π.Α.Ο.Κ. 18 - 29 1.53.00
3 ΑΝΔΡΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 37
30 - 39 2.01.25
4 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΛΗΟΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36 Π.Ο. ΑΡΤΑΣ 30 - 39 2.05.26
5 ΑΝΔΡΑΣ ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 32 TYROLOGOS MULTISPORT T.E. 30 - 39 2.08.34
6 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17 ΑΡΤΑ ΕΦΗΒΟΙ 2.11.44
7 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡΙΝΤΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18 ΛΕΜΑΘ ΕΦΗΒΟΙ 2.21.32
8 ΑΝΔΡΑΣ ΛΙΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 46
40 - 49 2.22.47
9 ΑΝΔΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 53 Ο.Μ.Γ. 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.23.23
10 ΑΝΔΡΑΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37
30 - 39 2.24.54
11 ΑΝΔΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 35
30 - 39 2.26.57
12 ΑΝΔΡΑΣ ΒΑΓΕΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 32 ΑΡΤΑ 30 - 39 2.29.18
13 ΑΝΔΡΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21 ΛΕΜΑΘ 18 - 29 2.34.54
14 ΑΝΔΡΑΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 KINISI BIKES/Π.Ο. ΑΡΤΑΣ 18 - 29 2.38.52
15 ΑΝΔΡΑΣ ΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15 Π.Ο. ΑΡΤΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2.39.50
16 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33 GPL THE TEAM 30 - 39 2.43.43
17 ΑΝΔΡΑΣ ΤΣΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 39 FLY AND FUN ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ 30 - 39 2.47.36
18 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΟΡΜΠΟΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 31 Π.Ο. ΑΡΤΑΣ - Go4bike 30 - 39 2.51.15
19 ΑΝΔΡΑΣ ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 41 WEST COAST CYCLING TEAM 40 - 49 2.52.11
20 ΑΝΔΡΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 37
30 - 39 2.52.28
21 ΑΝΔΡΑΣ ΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35 BN CYCLING 30 - 39 2.52.34
22 ΑΝΔΡΑΣ ΛΑΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 35
30 - 39 2.53.34
23 ΑΝΔΡΑΣ ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40 - 49 2.53.54
24 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50 MOVE ON 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2.59.22
25 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΧΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15 Π.Ο. ΑΡΤΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2.59.30
26 ΑΝΔΡΑΣ ΛΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53 34bikeshop 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3.00.01
27 ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 52 ΜΤΒ4FUN VOLOS 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3.06.14
28 ΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 31 Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 30 - 39 3.08.00
29 ΑΝΔΡΑΣ ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 61
50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3.10.07
30 ΑΝΔΡΑΣ ΦΛΕΤΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 35 ΦΑΡΜΑ ΑΧΥΡΩΝΑ 30 - 39 3.10.10
31 ΑΝΔΡΑΣ ΤΣΩΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30
30 - 39 3.11.31
32 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 15 ΛΕΜΑΘ ΕΦΗΒΟΙ 3.12.30
33 ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 41
40 - 49 3.14.42
34 ΑΝΔΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 32 ΛΕΜΑΘ 30 - 39 3.17.20
35 ΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 41
40 - 49 3.20.54
36 ΑΝΔΡΑΣ ΝΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 39
30 - 39 3.21.14
37 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 34 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Ο.Π. 30 - 39 3.28.42
38 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 35
30 - 39 3.29.33
39 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 43 Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ - Orliaks Race 40 - 49 3.33.23
40 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44 YMHTTOΣ TEAM 40 - 49 3.37.38
41 ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 56
50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3.42.10
42 ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΜΑΝΟΣ 51 34bikeshop.gr 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3.58.00
43 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΣΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 15
ΕΦΗΒΟΙ 4.00.13
44 ΑΝΔΡΑΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31
30 - 39 4.00.14
45 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 4.00.20
46 ΑΝΔΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33 TRAIL ADDICTS 30 - 39 4.03.08
47 ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22
18 - 29 4.10.28
48 ΑΝΔΡΑΣ GETZIER YOSSI 54
50 ΚΑΙ ΑΝΩ 4.10.55
49 ΑΝΔΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 53 NORTHBIKE.GR 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 4.17.18
50 ΑΝΔΡΑΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 51 Go4bike 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 4.22.30
51 ΑΝΔΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 51 34bikeshop 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 4.22.31

ΣΕΙΡΑ ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ








1 ΓΥΝΑΙΚΑ ΛΑΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 33 ΑSSOS4BIKES 30 - 39 2.53.28
2 ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΤΙΛΝΤΑ 53 NORTHBIKE.GR 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 4.09.57

ΣΕΙΡΑ ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ








1 ΑΝΔΡΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17 ΑΡΤΑ ΕΦΗΒΟΙ 2.11.44
2 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡΙΝΤΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18 ΛΕΜΑΘ ΕΦΗΒΟΙ 2.21.32
3 ΑΝΔΡΑΣ ΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15 Π.Ο. ΑΡΤΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2.39.50
4 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΧΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15 Π.Ο. ΑΡΤΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2.59.30
5 ΑΝΔΡΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 15 ΛΕΜΑΘ ΕΦΗΒΟΙ 3.12.30
6 ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΣΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 15
ΕΦΗΒΟΙ 4.00.13













Δεν υπάρχουν σχόλια: